Miejska Biblioteka Publiczna

im. Jerzego Pilcha w Kielcach

book
book

Dom na skarpie

Tyt. oryg.: "Whiskey beach, ".

Autor: Roberts, Nora

   Notka biograficzna  Eli Landon, bezpodstawnie oskarżony o zamordowanie żony, z braku dowodów nie trafia do więzienia, ale w opinii policjantów oraz mediów wciąż pozostaje podejrzany o tę zbrodnię. Traci pracę i widoki na karierę oraz przyjaciół. Wykształcony prawnik, uzdolniony początkujący pisarz, przystojny mężczyzna staje się cieniem samego siebie.

Za namową bliskich Eli zaszywa się w rodzinnej siedzibie, w

miasteczku Whiskey Beach. O liczącym ponad trzysta lat imponującym Domu na Skarpie, a także o wzbogaconych na whisky pokoleniach Landonów krążą liczne opowieści. Domem opiekuje się Abra Walsh. Ta piękna młoda kobieta o ciekawej osobowości ma zbawienny wpływ na Elego - to dzięki niej postanawia on wykryć mordercę żony i zacząć wszystko od nowa. Wzajemna miłość jest dla obojga darem losu.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Nora Roberts ; przeł. Małgorzata Hesko-Kołodzińska.
Hasła:Powieść amerykańska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : G+J Gruner+Jahr Polska, cop. 2013.
Opis fizyczny:583, [1] s. ; 21 cm.
Uwagi:Na okł.: Namiętność i obsesja, poczucie humoru i gorące uczucia.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia nr 1
ul. Karczówkowska 20

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 52580
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek

Filia nr 3
ul. Jagiellońska 36

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 62165
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 015865
do dnia: 2024-07-10
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj

Filia nr 4
ul. Górnicza 64

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 23965
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek

Filia nr 5
ul. Warszawska 147

Sygnatura: 821.111(73)-3 (R)
Numer inw.: 76043
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek

Filia nr 8
os. Barwinek 31

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 56319
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek


Notka biograficzna:

book

Roberts, Nora

Nora Roberts urodziła się w Silver Spring, stan Maryland, jako najmłodsza z pięciorga dzieci. Po nauce w szkole katolickiej prowadzonej przez zakonnice, wzięła młodo ślub i osiedliła się w Keedysville, w Marylandzie. Pracowała krótko jak aplikant adwokacki. "Pisałam szybko, ale nie umiałam literować, byłam najgorszym aplikantem adwokackim kiedykolwiek," mówi teraz. Po narodzinach synów, Dana i Jasona, pozostała w domu i pracowała dorywczo. Zamieć w lutym 1979 zmusiła ją, by spróbować innej, twórczej pracy. Zasypana śniegiem, z synami w wieku trzech i sześciu lat, bez [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook

Komentarze (1)
Zajka
avatar

Posty: 13

Wysłany: 2015-01-07 09:07:06

Szczerze powiedziawszy, tytuł mnie jakoś zniechęcał, ale skoro Pani w bibliotece mi poleciła tę książkę, to wypożyczyłam. Okazała się bardzo przyjemna w czytaniu. Momentami zabawna, chwilami wywołująca dreszcz strachu.


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.