Miejska Biblioteka Publiczna

w KIELCACH


KOMENTARZE DOPISANE PRZEZ: SteelgirlSteelgirl

Posty:5

Dotyczy: Behawiorysta
Wysłany: 2018-05-10 10:44:02


Bardzo mi się podobała. Najbardziej lubię książki, z których czegoś nowego się nauczę, a ta pozycja zdecydowanie wzbudziła we mnie zainteresowanie mową ciała. Na pewno zgłębię ten temat.

Steelgirl

Posty:5

Dotyczy: Magnolia
Wysłany: 2018-05-10 10:40:37


Wspaniała, ciepła, życiowa książka. Cudownie się czyta, przeżywa wszystko z wraz z bohaterkami... Dotknął mnie tu typowy paradoks dobrej książki - chciałam skończyć czytać i nie chciałam skończyć czytać

Steelgirl

Posty:5

Dotyczy: Nieodnaleziona
Wysłany: 2018-05-10 10:37:32


Chyba najgorsza książka R. Mroza jaką czytałam. Nie ma ładu ni składu, akcja kupy się nie trzyma. Mnóstwo nieścisłości, niedokończone wątki... Przekoloryzowana. Słowem - nie może się podobać. Jestem szalenie rozczarowana.

Steelgirl

Posty:5

Dotyczy: Ostatni wilkołak
Wysłany: 2014-06-18 18:14:48


Zdecydowanie książka nie dla wszystkich. Napisana w patetyczny i często zbyt wydumany i filozoficzny sposób, brutalna i wręcz chamska momentami. Naszpikowana wulgaryzmami rażącymi oko i szeroko pojęte poczucie smaku. Jak dla mnie - zdecydowanie lektura nie dal kobietek chcących poczytać o "zmierzchowym" wilkołaku - piesku do zagłaskania. Zbieżność imion wilko-piesków uważam za zamierzoną )

Steelgirl

Posty:5

Dotyczy: Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
Wysłany: 2014-06-12 20:01:58


Dno, muł i wodorosty. Autorka napisała poradnik "jak manipulować facetem, żeby złapać go na haczyk". Wartość w tej książce znajdą tylko kobiety, które nie potrafią rozmawiać z mężczyznami i nie szanują samych siebie, są niesamodzielne i wiedzę o facetach czerpią z byle jakich książeczek. Szkoda, że nie można cofnąć czasu... nikt nie zwróci mi tych kilku godzin poświęconych na "lekturę"... Jednym słowem - nie polecam!