Miejska Biblioteka Publiczna

im. Jerzego Pilcha w Kielcach

book
bookbook

Dla Ciebie wszystko

Autor: Michalak, Katarzyna

   Notka biograficzna  Okaleczony, porzucony przez matkę chłopczyk, ścigany przez policję haker i wrażliwa, pełna uroku młoda pani doktor. Co połączy tak różnych ludzi?

Ania Kraska, mała bohaterka bestsellerowej powieści W imię miłości, ma już dwadzieścia lat. Skończyła medycynę i wreszcie może spełnić swoje marzenia - pomagać ludziom. W dodatku pojawia się atrakcyjna

propozycja stażu zagranicznego, a przystojny kolega z pracy wydaje się zakochany w Ani po uszy. Ale życie bywa nieprzewidywalne.

Na drodze Ani stanie dwóch nieznajomych mężczyzn, którym będzie bardzo potrzebna. Jeden przed kimś ucieka i prosząc dziewczynę o pomoc, naraża ją na śmiertelne niebezpieczeństwo. Drugi ma cztery lata i oczy pełne lęku. Czy Ania zdoła im pomóc? Czy uratuje małego Piotrusia przed złym losem? Czy ulegnie urokowi Daniela, dla którego ucieczka wydaje się jedynym sposobem na życie?

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Katarzyna Michalak.
Seria:Książki pełne emocji / Katarzyna Michalak : t. 3
Hasła:Powieść obyczajowa
Adres wydawniczy:Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2015.
Opis fizyczny:296, [5] stron ; 20 cm.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:2015 r.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia nr 1
ul. Karczówkowska 20

Sygnatura: 821.162.1-3
Numer inw.: 61232
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 005274
do dnia: 2023-03-01
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Inne wydania tej pozycji w zbiorach biblioteki:

bookNotka biograficzna:

book

Michalak, Katarzyna

Autorka kilkunastu bestsellerowych powieści "Poczekajka", "Rok w Poziomce", "Adela", "Mistrz". Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Oprócz pisarstwa jej pasją są również zwierzęta, które zawsze znajdą miejsce w jej powieściach. Należy do najbardziej wszechstronnych polskich pisarek, swobodnie porusza się między gatunkami tak odmiennymi jak powieść obyczajowa, sensacja, erotyk i fantasy. W planach ma również powieść historyczną i sagę rodzinną, jak również scenariusz serialu oraz komedii romantycznej. Jej prozę cechują wyjątkowe nasilenie emocji, wartka akcja, błyskotliwe [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Obyczajowa:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook

Komentarze (1)
Eva
avatar

Posty: 43

Wysłany: 2019-11-04 10:02:20

Pani Michalak jak zwykle oderwana od rzeczywistości - 20 letnia dziewczyna która już zdążyła skończyć medycynę tudzież inne bohaterki w wieku 25 lat lekarz weterynarii z wieloletnią praktyką!!!!! Baśnie niestety tylko jednej nocy :


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.