Miejska Biblioteka Publiczna

im. Jerzego Pilcha w Kielcach

book
book

Łaska losu

Tytuł oryginału: "Mixed blessings, ".

Autor: Steel, Danielle

   Notka biograficzna  W dzień Bożego Narodzenia zasiedli do świątecznej kolacji we wspólnej jadalni, a potem, trzymając się za ręce, poszli oglądać zachód słońca na plaży.
- Wydaje mi się, jakbyśmy w tym roku polecieli na księżyc i z powrotem - odezwała się Diana, Po półtora roku małżeństwa nie mogła już być pewna, czego właściwie chce ani dokąd zmierza.
- Też

się tak czułem - przyznał, kiedy usiedli na białym piasku i obserwowali fale rozbijające się o brzeg. Po zmroku na płyciznę przypływały wielkie płaszczki i goście hotelowi wylęgali tłumnie, aby je obserwować. - Najważniejsze jednak, że jakoś przez to przeszliśmy i nadal możemy ze sobą rozmawiać, trzymać się za ręce I tak dalej.., A to już dobrze, Di, bo znaczy, że wyszliśmy z tego obronną ręką!
- Ale za jaką cenę? - szepnęła ze smutkiem.Musiała zrezygnować ze swoich marzeń, więc czego miała jeszcze oczekiwać? Pragnęła w życiu jedynie dziecka,,, ale pragnęła także zatrzymać przy sobie Andy`ego, a on przecież pozostał przy niej. Straciła tylko szanse na macierzyństwo, ale Andy miał rację, gdy mówił, że od tego się nie umiera.
Fragment książki

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Danielle Steel ; z angielskiego przełożyła Krystyna Chmiel.
Hasła:Powieść obyczajowa
Literatura amerykańska
Adres wydawniczy:Warszawa : Libros, 2002.
Opis fizyczny:317, [1] strona ; 21 cm.
Forma gatunek:Książki. Proza.
Powstanie dzieła:1992 r.
Twórcy:Chmiel, Krystyna. Tłumaczenie

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia nr 2
ul. Krzemionkowa 1

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 52810
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów

Filia nr 9
ul. Okrzei 9

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 73317
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów

Filia nr 10
ul. M. Konopnickiej 5

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 50050
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów

Filia nr 11
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 30971
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów

Filia nr 12
ul. Zagórska 60

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 47659
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Notka biograficzna:

book

Steel, Danielle

Danielle Steel urodziła się 14 sierpnia 1947 roku w San Francisco Kalifornia. Swoją pierwszą książkę wydała w 1973 roku i był to "Powrót do domu". Wiele jej powieści doczekało się adaptacji filmowych. Ponadto, trafiła także do księgi rekordów Guinessa za sprawą sprzedanych 800 milionów egzemplarzy jej książek. Książki Danielle to nie tylko romanse, ale również powieści obyczajowe. Opowiadają o problemach, z którymi zmagamy się w naszym codziennym życiu, a mianowicie o chorobach, pracy, doświadczeniu straty, miłości, pragnieniach i spełnianiu marzeń. Doskonałym [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.