Miejska Biblioteka Publiczna

im. Jerzego Pilcha w Kielcach

book
bookbook

Diabelski kandydat

Tyt. oryg.: "Hell candidate, ".

Autor: Masterton, Graham
Stany Zjednoczone potrzebują prezydenta odważnego, nie lękającego się podejmować najtrudniejszych decyzji. Hunter Peale nie wybija się spośród innych kandydatów na głowę państwa i ma mniej niż przeciętne szanse na wygraną w wyborach. Do czasu...

W jednej chwili kampania Peale`a nabiera nieprawdopodobnego tempa. Podczas jego przemówień gromadzą się tłumy. Ludzie łkają i padają

na kolana, nie dowierzając własnym oczom, gdy Peale ukazuje im taką Amerykę, o jakiej zawsze marzyli. Mnożą się głosy poparcia i wkrótce jest już jasne, kto zostanie prezydentem największego mocarstwa na świecie.

Jack Russo, facet odpowiedzialny za kampanię Huntera Peale`a, odkrywa przerażającą przyczynę sukcesu swego pracodawcy. Wraz z piękną Jennifer usiłują nie dopuścić do zagłady całego świata. Peale podpisał bowiem pakt z diabłem.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Graham Masterton ; przekład [z angielskiego] Piotr Kuś.
Seria:Horror
Hasła:Powieść angielska - 20 w.
Adres wydawniczy:Poznań : Dom Wydawniczy Rebis, 1994.
Opis fizyczny:508, [1] s. ; 18 cm.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia nr 1
ul. Karczówkowska 20

Sygnatura: FANTASTYKA: 821.111-3
Numer inw.: 55786
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Horror:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.