Miejska Biblioteka Publiczna

im. Jerzego Pilcha w Kielcach

book1
book

Powiązane zestawienia:
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz
Inne pozycje z serii

Pozycja została zakupiona.


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.

Serie (cykl) Kicia Kocia można czytać w dowolnym porządku:

book
Kicia Kocia. Co z tymi śmieciami?

Kicia Kocia i babcia przygotowują deser. W kuchni trzeba posprzątać. Kicia Kocia segreguje śmieci, bo wie, że to bardzo ważne! dla ludzi i zwierząt jest segregowanie śmieci.

book
Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić!

Marcyś wymyślił nową zabawę. Kicia Kocia i Adelka są niezadowolone. Wolą się bawić w coś, co się podoba wszystkim. Dowiedz się, co zaproponowała Adelka.

book
Kicia Kocia. Witaminowe przyjęcie

Czy jedzenie słodyczy to dobry pomysł? Sprawdź, co o tym myślą Kicia Kocia i jej przyjaciele. Dowiesz się też, czy dobrze się bawili na witaminowym przyjęciu.

book
Kicia Kocia. Zima

Kiedy pada śnieg, świat jest wyjątkowy! Można zjeżdżać na sankach, lepić bałwana i bawić się na wiele innych sposobów. Sprawdź, jak Kicia Kocia z przyjaciółmi spędza czas zimą.

book
Kicia Kocia i straszna burza

Kicia Kocia bawi się z przyjaciółmi w parku. Nagle zabawę przerywa burza. Dzieci chowają się pod najwyższym drzewem. Czy słusznie? Dowiedz się razem z Kicią Kocią, jak należy zachować się podczas burzy.

book
Kicia Kocia jest chora

Kicia Kocia obudziła się bardzo smutna. Wszystko ja bolało, nic jej nie cieszyło. Przeczytaj, jak Kicia Kocia poradziła sobie z chorobą.

book
Kicia Kocia ma braciszka Nunusia

W życiu Kici Koci pojawia się braciszek. Nunuś dużo pracze, dużo je i mama ciągle się nim zajmuje. Kicia Kocia się niepokoi: czy mama ją jeszcze kocha?

book
Kicia Kocia majsterkuje

Kicia Kocia spędza cały dzień z dziadkiem. Dziadek ma zawsze wspaniałe pomysły! Tym razem postanawiają wspólnie zbudować. szafkę dla babci. Kicia Kocia dowie się przy okazji wielu pożytecznych rzeczy.

book
Kicia Kocia mówi "Dzień dobry!"

Jaką moc ma uśmiech? Co to oznacza, że słowa się odbijają jak piłka? Kicia Kocia musi to sprawdzić. Namawia Packa do niezwykłego spaceru...

book
Kicia Kocia na basenie

Kicia Kocia wybrała się na pływalnię. Nie wiedziała, że basen jest taki ogromny! Czy Kicia Kocia pokona swój strach i wskoczy do wody?

book
Kicia Kocia na pikniku

Na dworze świeci słońce i wieje ciepły wietrzyk. Kicia Kocia razem z przyjaciółmi wybrała się na piknik. Zobacz, jak się doskonale bawią.

book
Kicia Kocia na placu zabaw

Kicia Kocia wybrała się na plac zabaw. Chciała się bawić, ale zjeżdżalnia była taka wysoka, a wokół biegało tyle nieznajomych dzieci! Wśród nich był niedosłyszący Antek. Czy Antek zachęci Kicię Kocię do zabawy?

book
Kicia Kocia na plaży

Kicia Kocia i mama wybrały się na plażę. Nad morzem spotkały Packa. Dzieci wspólnie odkrywają nadmorskie atrakcje: zbieranie muszelek, zabawy w wodzie, budowanie zamków na piasku. Kicia Kocia znalazła prawdziwy skarb.

book
Kicia Kocia na rowerze

Z Kicią Kocią można się wybrać wszędzie. Nawet w kosmos! Ale także do biblioteki, do przedszkola, na basen, na plac zabaw, na plażę, w podróż pociągiem. Z Kicią Kocią można majsterkować oraz segregować śmieci, można gotować, grać na instrumentach i robić wiele innych rzeczy. Z Kicią Kocią nigdy nie jest nudno.

book
Kicia Kocia nie może zasnąć

Kicia Kocia nie może zasnąć. Boi się, że w pokoju czai się potwór. Ale znajdzie się na to rada! Dowiedz się, jak Kicia Kocia zwyciężyła swój strach.

book
Kicia Kocia poznaje strażaka

Kicię Kocię odwiedza nowy sąsiad - strażak Jacek. Jednak Kicia Kocia nie wierzy, że sąsiad jest strażakiem. Sąsiad wygląda jak zwykły pan. Kicia Kocia obraża się na cały świat i wpada w poważne tarapaty. Sprawdź, czy ktoś przyjdzie z pomocą Kici Koci.

book
Kicia Kocia sprząta

Ale bałagan! Kicia Kocia rozrzuciła zabawki po całym pokoju. Tata prosi, aby przed wyjściem do parku wszystko pukładać. Tylko od czego zacząć? Pomóż Kici Koci w sprzątaniu.

book
Kicia Kocia w bibliotece

Kicia Kocia idzie z mamą do biblioteki. Ależ tu się dużo dzieje! W bibliotece jest tyle ciekawych zajęć... Och! A kim jest pani w wielkim czerwonym kapeluszu?

book
Kicia Kocia w mieście

To książka, ale nie tylko. To także kolorowanka, szkicownik i notatnik. Dziecko może ją czytać i oglądać, ale i współtworzyć.

book
Kicia Kocia w pociągu

Czy pociągi są podobne do tramwajów? Jak wygląda stacja kolejowa? Co to jest bilet z miejscówką? Czy w pociągu można skakać lub zjeść coś w specjalnym wagonie? Wybierz się w podróż razem z Kicią Kocią, a wszystkiego się dowiesz!

book
Kicia Kocia w przedszkolu

Kicia Kocia jak co dzień idzie do przedszkola. Tam spotyka przyjaciół i wspólnie robią dużo ciekawych rzeczy. Zobacz, jak wygląda typowy dzień przedszkolaka.

book
Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny

Kicia Kocia bardzo lubi muzykę. Kiedy na spacerze zobaczyła orkiestrę strażacką, zapragnęła zagrać w zespole muzycznym. Sprawdź, czy Kicia Kocia namówi przyjaciół do wspólnego muzykowania!

book
Kicia Kocia zostaje policjantką

Kicia Kocia przeżyła niesamowitą przygodę: interwencję prawdziwego policjanta! Sprawdź, czy pan policjant chciał aresztować Kicię Kocię. Kicia

book
Kicia Kocia na traktorze

Tytułowa rezolutna kotka wraz z wyrozumiałymi opiekunami i wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i uczy się najważniejszych zasad i prawideł w codziennym życiu.

book
Kicia Kocia w kosmosie

Kicia Kocia ogląda gwiazdy na niebie. Chciałaby polecieć na Księżyc, ale Księżyc jest bardzo daleko. Czy Kici Koci uda się spełnić jej marzenie?

book
Kicia Kocia : To moje!

W kolejnej książce z serii Kicia Kocia bawi się ze swoim przyjacielem Packiem w sklep. Jednak zabawa się nie udaje, bo Kicia Kocia nie chce się dzielić swoimi zabawkami. To samo dzieje się następnego dnia w piaskownicy. Czy przyjaciele nadal będą chcieli się z nią bawić?"Kicia Kocia" to seria książeczek, która opowiada o rezolutnej [...]

book
Kicia Kocia gotuje

Z Kicią Kocią można się wybrać wszędzie. Nawet w kosmos! Ale także do biblioteki, do przedszkola, na basen, na plac zabaw, na plażę, w podróż pociągiem. Z Kicią Kocią można majsterkować oraz segregować śmieci, można gotować, grać na instrumentach i robić wiele innych rzeczy. Z Kicią Kocią nigdy nie jest nudno.

book
Kicia Kocia gra w piłkę

Kicia Kocia bardzo lubi grać w piłkę nożną. Wybiera się do parku, gdzie już czekają Julianek i Adelka. Zabawa toczy się w najlepsze. W pewnym momencie włącza się do niej nowy kolega. Nie może kopać piłki, bo jeździ na wózku, ale za to świetnie rzuca. Kici Koci i przyjaciołom zabawa w rzucanie piłki także zaczyna się podobać.